Jump to Navigation

Posėdžiavo Vandens tiekėjų federacijos tarybos nariai

Spausdinimo versijaSend to friendPDF versija

2012 m. kovo 14 d. įvyko Lietuvos Respublikos vandens tiekėjų federacijos tarybos posėdis kuriame buvo nuspręsta sukurti Paslaugų sektoriaus federaciją. Ji reikalinga tam, kad  suvienytu paslaugų sektoriuje dirbančias vandens tiekimo, komunalinio aptarnavimo, socialinių darbuotojų, medicinos, aptarnavimo ir kt. darbuotojų profesines sąjungas.

Tarybos nariai taip pat buvo supažindinti su tarptautine organizacija WOW, jos vizija, principais. Ši organizacija buvo įkurta kaip organizacija atstovaujanti krikščioniškas profesines sąjungas, kovoja dėl moralinio ir materialinio darbo sąlygų gerinimo, todėl buvo nuspręsta su šia organizacija bendradarbiauti.

Posėdžio metu buvo akcentuota pagrindinė profesinių organizacijų problema – narių skaičiaus mažėjimas. Organizacijų nariai sensta, mažėjimas vyksta natūraliu būdu, o naujų narių mažai įstoja. Todėl tarybos nariai vienbalsiai kalbėjo, jog reikia pravesti daugiau agitacijos, sukurti tokį mechanizmą, kad profsąjungos nariai per Kolektyvinę sutartį gautų didesnę naudą nei kiti darbuotojai, pakoreguoti Vandens tiekėjų federacijos įstatus, kad naujos organizacijos ar pavieniai vandens tiekimo įmonių darbuotojai greičiau ir lengviau galėtų įstoti į federaciją.

Planuojama, kad sekantis Vandens tiekėjų tarybos posėdis vyks gegužės mėn. pabaigoje Kretingoje. 

Komentuoti

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai


Main menu 2

Article | by Dr. Radut