Jump to Navigation

Lietuvos profsąjungų lygos delegatai vertino 2012 metų profesinių sąjungų centro veiklą

Spausdinimo versijaSend to friendPDF versija

 

2013 m. sausio 12 d. įvyko Lietuvos profsąjungų lygos suvažiavimas. Pristatydamas Lietuvos profsąjungų lygos ataskaitą apie per metus atliktus darbus, LPL pirmininkas Vydas Puskepalis aptarė ir organizacinės veiklos rezultatus – jis kalbėjo ne tik apie prie Lietuvos profsąjungų lygos prisijungusias, bet ir profsąjungų lygos pastangomis naujai įsteigtas profesines sąjungas (dėl kurių išaugo LPL narių skaičius).

Keletas iš daugelio socialinės partnerystės srityje pasiektų bendradarbiavimų rezultatų: pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Vilniaus darbo birža, kitų nacionalinių profesinių sąjungų centrų Lietuvoje ir kelių užsienio profesinių sąjungų organizacijų pripažinimas.

Galima tvirtinti, kad 2012 metais nuveikti darbai bus šių metų produktyvaus darbo pagrindas.
LPL suvažiavimas priėmė laiko padiktuotus įstatų pakeitimus ir specialią rezoliuciją dėl padėties sostinės viešajame transporte.

Dėl padidėjusios darbų apimties suvažiavimo delegatai išrinko dar vieną Lietuvos profsąjungų lygos pirmininko pavaduotoją Dmitrijų Michailovą, ir pakoregavo Lietuvos profsąjungų lygos Koordinacinės tarybos narių sąrašą.

Komentuoti

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai


Main menu 2

Article | by Dr. Radut