Jump to Navigation

Lietuvos profsąjungų lygos jaunimas dalyvavo V-oje tarptautinėje profsąjungų jaunimo mokykloje

Spausdinimo versijaSend to friendPDF versija

Gruodžio 14-16 d. Rusijos Federacijos Kaliningrado srityje, Primorje gyvenvietėje vyko jau seniai tradicija tapusi Žiemos tarptautinė profsąjungų jaunimo mokykla. Mokykloje dalyvavo Baltijos šalių ir Rusijos Federacijos profsąjungų jaunimo organizacijų atstovai. Pirmą kartą delegacija iš Lietuvos buvo didžiausia iš trijų Baltijos valstybių – 6 atstovai. Be Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos, Lietuvos darbo federacijos ir LPS „Solidarumas“ jaunimo atstovų delegacijoje buvo ir du Lietuvos profsąjungų lygos jaunimo organizacijos atstovai (nuotraukoje Vytautas Kirkickas ir Evgeny Sivaykin mokyklos atidarymo metu).

Pagrindinė mokyklos tema šįkart buvo stabilus jaunimo užimtumo užtikrinimas ir oraus darbo standartų praktinis įgyvendinimas. Be to jauni žmonės tarpusavyje aktyviai dalinosi savo naujausiais pasiekimais ir praktika. Ypač įdomūs buvo naujų metodų kaip motyvuoti profesinės sąjungos narius naudojimo pavyzdžiai.

 

 

 

 

Apie Tarptautinę darbo organizaciją pasakoja šios organizacijos atstovas Sergejus Glovackas.

 

Lietuvos profsąjungų lygos jaunimo atstovai dirba grupėse.

 

Kaliningrado srities profesinių sąjungų federacijos pirmininkas Viktor Zacharčic įteikia padėką Lietuvos profsąjungų lygos sekretoriui Evgeny Sivaykin.

 

Bendra Žiemos tarptautinės profsąjungų jaunimo mokyklos dalyvių nuotrauka.

Komentuoti

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai


Main menu 2

Article | by Dr. Radut