Jump to Navigation

Komentuoti

Lietuvos profsąjungų lyga dalyvavo Eurazijos universitetų profsąjunginių organizacijų asociacijos jubiliejiniame suvažiavime „Profsąjungos globaliame pasaulyje: padėtis ir tendencijos“

Spausdinimo versijaSend to friendPDF versija

2012 m. rugsėjo 12-14 d. Rusijoje, Maskvos valstybiniame universitete įvyko Eurazijos universitetų profsąjunginių organizacijų asociacijos  XXV suvažiavimas  „Profsąjungos globaliame pasaulyje: padėtis ir tendencijos“. Suvažiavimas skirtas asociacijos 25-mečiui. Suvažiavime dalyvavo atstovai iš Rusijos, Ukrainos, Baltarusijos, Kazakstano, Kirgizstano, Azerbaidžano ir Lietuvos. Lietuvos profesines sąjungas pristatė Lietuvos profsąjungų lygos Valdybos narys Evgeny Sivaykin.  

Po iškilmingos plenarinės sesijos, kurioje dalyvaujant garbingiems svečiams, dalyviai iš asociacijos apibendrino savo atstovaujamų organizacijų darbus, pasikeitė nuomonėmis apie aukštojo mokslo problemas ir perspektyvas, aptarė galimus profesinių sąjungų veiksmus šioje srityje. Viena dalyvių grupė aptarė darbuotojų problemas, kita – studentų.

Lietuvos profsąjungų lygos atstovo E. Sivaykin ataskaita apie Lietuvos aukštojo mokslo problemas sukėlė didžiulį susidomėjimą: ir grupėse ir plenariniame posėdyje, E. Sivaykin turėjo atsakyti į daugelį klausimų.

Suvažiavimo pabaigoje buvo priimta Rezoliucija, kurioje išdėstyta asociacijos pozicija opiausiais aukštojo mokslo klausimais. Be to, Rezoliucijoje buvo pateikti konkretūs pasiūlymai, kurie padės profesinėms sąjungoms geriau apsaugoti darbuotojų ir studentų interesus.

Baigiantis suvažiavimui visi jo dalyviai išreiškė pageidavimą glaudžiau bendradarbiauti tarp šalių profsąjunginių organizacijų, pasidalinti patirtimi ir padėti viena kitai vykdyti veiksmus, kuriais siekiama apsaugoti profesinių sąjungų narių interesus.


Suvažiavimą atidaro Eurazijos universitetų profsąjungų asociacijos pirmininkas Igoris B. Kotlobovsky.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dalyviams kalbą sakė ir Visuotinės profesinių sąjungų konfederacijos generalinis sekretorius Vladimiras P. Ščerbakovas.

 

 

 

 

 

 

 

Studentu grupė darbo metu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Evgeny Sivaykin su Rusijos Federacijos visuomenės švietimo ir mokslo darbuotojų profesinės sąjungos Studentų koordinacinės tarybos pirmininku Vladimiru Marchenko.

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai


Main menu 2

by Dr. Radut